ماشین سازی "IRAN-3D"

ماشین سازی "ایران تری دی" اولین طراح و سازنده دستگاه های پرینتر سه بعدی در ایران، به مدیریت آقای میثم علمازاده، از سال 1390 تاسیس گردید.
این مجموعه با بهره مندی از کارشناسان نخبه ی علوم الکترونیک، کامپیوتر، مکانیک، مواد و صنایع، تحقیقات گسترده ای در زمینه ی تخصصی Rapid Prototyping آغاز نمود.
ماشین سازی IRAN3D در سال 1391 موفق به ساخت اولین دستگاه پرینتر سه بعدی با دقت میکرون گردید. پس از طی مراحل آزمایشی و بهبود مکانیزم ها تولید انبوه این دستگاه ها با هدف تخصصی صنعت طلا و جواهر آغاز شد.
اولین دستگاه پرینتر سه بعدی در مقیاس صنعتی در نمایشگاه طلا و جواهر تهران در بهمن ماه 91 رونمایی شد و مورد استقبال صنعت طلا و جواهر قرار گرفت.
این دستگاه در اداره ثبت اختراعات و مالکیت های صنعتی 78077 ثبت شده و توسط دانشگاه صنعتی اصفهان به تائید علمی رسیده است.

company
همان طور که پیش بینی میشد؛ استقبال گسترده ی صنف طلا و جواهر ساز، از دستگاه های پرینتر سه بعدی IRAN3D ، در سال 1392 به وقوع پیوست. به طوریکه کارگاه ها و دفاتر طراحی طلا و جواهر از تهران، اصفهان، تبریز و مشهد برای خرید دستگاه اقدام نموده اند.
برنامه ی ماشین سازی ایران تری دی، مبنی بر رضایت حداکثری مشتریان و تمرکز بر صنعت طلا و جواهر و دستگاه های با دقت میکرون، با قدرت و سرعت دنبال میگردد.
در تکنولوژی مدلسازی سریع طلا و جواهر، دستگاه مدل iran3d/lp-120192 در ابعاد صفحه ساخت 120*192 میلیمتر، آخرین دستاورد ماشین سازی iran3d ست.
ماشین سازی ایران تری دی بنا دارد، پیشروی سریع و همه جانبه خود را در ساخت دستگاه های پرینتر سه بعدی ادامه دهد و مشتریان خود را مشعوف و شگفت زده نماید.
استراتژی راهبردی IRAN3D :
رضایت حداکثری مشتریان و تامین به روز همه ی ملزومات پرینتر سه بعدی و مدلسازی دقیق در ایران.
سربلند و پاینده باشید.

company